Графік роботи

09:00-00:00

/ Mario's на Садовій

"Mario's на Садовій"

Навряд чи варто багато писати про одну з найвідоміших піцерій Одеси "Mario's" або як її просто називають у народі "Маріо". Мережа цих ресторанів радує своїх гостей справжньої італійською піцою багато років. Будь-який одесит знає про ці ресторани.
    За своїм типом організації - це тратторія. Звертаючись до визначення цього слова у Вікіпедії, бачимо, що тратторія відрізняється від класичного ресторану відсутністю надрукованих меню, спрощеним сервісом, більш низькими цінами та орієнтацією на постійну клієнтуру. Також для тратторії характерна менш формальна, більш «домашня» обстановка. Але дозволимо собі не погодитися до кінця з таким визначенням, адже в Маріо зовсім не "спрощений сервіс", а навпаки сервіс такої якості, який в форматі нашої країни можна назвати "високоякісний, європейський".
 В Одесі сьогодні працює дві піцерії, одна з яких знаходиться на вул. Садовій, а друга на вул. Великій Арнаутській. У цих ресторанів дуже багато спільного, адже вони з однієї сім'ї, але є й відмінності орієнтовані на смаки гостей.
   Піца в Маріо на вул. Велика Арнаутська готується в справжній італійській дров'яній печі. Її діаметр 30 см, чого цілком достатньо, щоб дві людини могли ситно перекусити. Також ресторан знаходиться в двоповерховому приміщенні, що дозволяє кардинально розмежувати гостей, що палять і гостей, щоне палять, надавши, таким чином, і тим і іншим максимальний комфорт. Величезним плюсом ресторану також є парковка, яка надається вам абсолютно безкоштовно.
  У Маріо на вул. Садовій приємно проводити час гостям, які люблять не дуже великі, але від цього тільки більш затишні приміщення. Меню в цьому ресторані відрізняється тільки тим, що тут ви можете скуштувати піцу двох діаметрів 24 см і 32 см. Одним з величезних плюсів цього ресторану є його розташування в історичній частині міста, що оптимально для відпочиваючих одеситів, а також для гостей.
 У кожному з двох ресторанів діє єдина цінова політика, і, за винятком піци, меню. Наявність англомовного меню, а також офіціантів, які, розмовляють англійською, істотно полегшить вашим друзям і діловим партнерам перебування під час обіду, сніданку або вечері.
  Ви також можете замовити доставку з "Mario's" у будь-яку точку нашого міста. Одеса звичайно велика, але для нашої служби доставки не існує обмежень по районах міста. Ми доставляємо піцу та інші страви італійської кухні з цієї піцерії куди завгодно, у тому числі і довколишні населені пункти. Ознайомитися з меню Маріо ви можете на нашому сайті.

Смачного, друзі!

Контактні дані:

Одеса Садовая, 15

Мінімальне замовлення: 150грн.

Актуальне меню: так

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс

09:00

23:00

09:00

23:00

09:00

23:00

09:00

23:00

09:00

23:00

09:00

23:00

09:00

23:00