Графік роботи

09:00-00:00

/ Традиційні роли

Ніхто не стане сперечатися, що японська кухня в світі сьогодгі перебуває на піку своєї популярності! Жодне велике місто не обходиться без сотні ресторанів японської кухні! Якщо говорити про суші - Одеса теж не залишилася осторонь! Кількість японських ресторанів в нашому місті вже зашкалює! З цього випливає простий висновок - виживають найсильніші, а значить найкращі. Найталановитіші кухарі, які пройшли стажування в Японії демонструють своє мистецтво у приготуванні нігірі-суші, ролів (або як їх ще називають макі-суші), японських супів, і інших, традиційних для японської кухні страв! Повсюдно відкриваються все нові й нові ресторани. Відкривається безліч одноденних доставок! І кожна з них говорить - ми найкраща доставка суші! Одеса ж, це місто, яке давно має свою думку з цього приводу! Радує те, що люди, які добре розуміються на суші, вже давно втратили довіру до таких пропозицій на ринку. І не даремно! Японська кухня побудована на свіжих продуктах, які піддаються дуже незначній обробці і найменше порушення технології зберігання або приготування можуть спричинити за собою вельми серйозні наслідки. Адже ви ж не хочете, щоб трапеза з близькими людьми закінчилася сумно? Відповідь очевидна. Щоб замовити доставку суші, Одеса цілодобово користується послугами нашої компанії. Чому? - Тому, що ми працюємо для вас три роки, і наша доставка суші з ресторанів Одеси здійснюється тільки із закладів перевірених часом! 
            Замовити суші додому в Одесі вже давно не проблема, а все що для цього потрібно - це оформити online замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам за телефонами 0487852285 або 0487010525. 
Наші оператори готові в будь-яку хвилину допомогти вам вибрати ті страви, які припадуть вам до смаку, а наша швидка доставка суші по Одесі привезе ваше замовлення в цілості й схоронності куди завгодно. 
Ніяких компромісів! Вибирайте традиційні роли, японські салати, місо-супи, відомий рис з креветками (або як його називають Ебі Яки Меші) у тих, кому довіряєте і лише тоді вас порадує доставка суші. Одеса, смачного! 
П.С. Для того, щоб забезпечити вам максимальну зручність вибору - на нашому сайті працює пошук по ресторанам і по стравам, а страви з фотографіями мають вищий пріоритет! У нашому меню ви знайдете більше, ніж шукаєте і у вас немає жодного шансу перепробувати все, що ми пропонуємо. Якщо доставка суші в Одесі, то Прівозілка!