Графік роботи

09:00-00:00

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт першої незалежної служби доставки їжі в Одесі. Мі працюємо для вас з 2007-го року!

Чим займається Прівозілка?

Вже 8 років років ми надаємо послуги з доставки улюбленої вами їжі з кращих ресторанів, піцерій і суші-барів Одеси в будь-яку точку міста. Головна мета, яку ми ставили перед собою, коли почали свою діяльність - забезпечити максимально можливу швидкість доставки, а саму вартість доставки звести до мінімуму. І це нам вдалося. Де б ви не працювали, де б ви не жили - ми готові доставити саме те, що подобається вам, більш ніж з двохсот ресторанів міста.

Чому Прівозілка?

Головною перевагою наших клієнтів є абсолютна свобода для польоту фантазії. Ви не обмежені ніякими рамками, оскільки маєте вибір з десяти тисяч страв, будь то суші, піца, перші страви, салати, шашлик або що-небудь інше. Єдиний колл-центр з кваліфікованими операторами, які завжди готові допомогти вам з вибором страв до вашого столу, врахувати ваші уподобання і смаки, порекомендувати ресторани, які знаходяться максимально близько до вас. У наших операторів завжди можна дізнатися про акції, які проходять зараз.

Скільки коштують наші послуги?

Вартість послуги доставки ви завжди можете дізнатися у нашого оператора. Написати її тут практично неможливо. Ціна залежить від вашого місця розташування, адреси ресторану, цінової політики ресторану, погодних умов, величини вашого замовлення і багатьох інших факторів.
Дізнатися це можна завжди за телефонами: (048) 785-22-84 або (048) 701-05-25. Також будь-яку цікаву для вас інформацію можна дізнатися за телефонами: (067) 484-35-15, (099) 761-96-58 та (063) 496-60-72

Як довго чекати Прівозілку?

Час виконання замовлення залежить від ресторану, з якого зроблено замовлення, його складності, віддаленості вашої адреси і дорожньої обстановки. Сам час коливається від 30-ти до 90 хвилин. Середній час виконання доставки близько однієї години з моменту вашого дзвінка нам.

Як замовити в нас?

Замовити у нас простіше простого. Є два способи здійснення замовлення: Ви можете зателефонувати нам за телефонами 785-22-85 або 701-05-25 і наш оператор максимально коректно прийме у вас замовлення, підтвердить вартість і вкаже час виконання замовлення. Ви можете переглянути меню, ціни та фотографії страв прямо на нашому сайті в розділі «Доставка їжі з ресторанів». Для оформлення замовлення на сайті вам не потрібна реєстрація і заповнення нескінченних форм. Все що вам потрібно це додати потрібні страви в ваше замовлення, залишити номер телефону і відправити нам замовлення. Ми зателефонуємо для уточнення деталей з вами в самі короткі терміни.

Як оплатити?

Основний метод оплати - готівкою водію в момент отримання замовлення. Також ви можете здійснити оплату за номером картки через систему Приват 24. При такому способі оплати оператор вкаже вам номер карти на яку необхідно здійснити оплату.

Вісім років ми з вами, спасибі, що і ви з нами.
Ваша доставка, Ваша Прівозілка.