Графік роботи

09:00-00:00

Співпраця

Запрошуємо до постійної і ексклюзивної співпраці ресторани Одеси.

У чому переваги співпраці з нашою службою доставки?

1. Ресторан, який співпрацює з нами - нічого не платить за це. Ми надаємо абсолютно безкоштовне розміщення на нашому сайті. Таким чином, величезна кількість ваших потенційних клієнтів, як мінімум можуть ознайомитися з вашим повноцінним меню, переглянути фотографії страв і, як результат, зробити замовлення.

2. У ресторану відпадає необхідність утримувати свій кол-центр, і своїх водіїв, таким чином, з витрат зникають ті, які роблять власну доставку ресторану не рентабельною.

|3. Заклад отримує безкоштовну рекламу на сайті, на якому переглядають величезну кількість сторінок на місяць.

4. Ваш ресторан отримує додаткові замовлення. Причому, наша служба доставки не займає столи в закладі, а їх кількість, як відомо не є нескінченною.

5.Наша служба доставки самостійно працює над залученням замовлень. Ми беремо винагороду тільки за замовлення, які ми залучили. Таким чином, ваш ресторан, ні за яких обставин, нічого не втрачає!

6. Ми готові підтримувати програми лояльності ресторанів на взаємовигідних умовах.

7. Ми постійно вдосконалюємо свою програму лояльності і проводимо різні акції для залучення клієнтів.

8.Ми не працюємо з таксі, а утримуємо повноцінний штат своїх водіїв, що дозволяє відслідковувати якість та швидкість виконуваних нами замовлень.

9. Наш графік роботи перекриває графіки роботи 99% ресторанів Одеси. У найближчому майбутньому планується перехід на цілодобову доставку.

10.Прівозілку в Одесі знають дуже багато. Ми утримуємо одну з найбільших регіональних груп В | Контакті. У ній нараховується близько 15000 користувачів. І це далеко не все, що ми пропонуємо ...

Що необхідно для співробітництва з боку ресторану?

1. Нам необхідно актуальне меню ресторану. Також нам необхідно знати контакти відповідальної особи вашого ресторану.

2. Бажано наявність якісних фотографій страв ресторану. Наявність фотографій істотно збільшує обсяг продажів з ресторану.

3. Якісне, швидке і відповідальне виконання замовлень з урахуванням заявленого часу.

4.Наявність високоякісної одноразової упаковки.

Концепція ексклюзивної співпраці з квітковим бутіком міста.

Запрошуємо до співпраці на абсолютно ексклюзивних умовах квітковий бутік міста. Нас цікавить бутік, який може надати каталог букетів з фотографіями, а також максимально стислі терміни виконання наших замовлень. Зі свого боку ми гарантуємо ексклюзивність такої співпраці, розміщення каталогу на нашому сайті, онлайн рекламу каталогу, швидку подачу машини. Однією з головних вимог є можливість забирати квіткові композиції в центральній частині міста. Ви будете приємно здивовані обсягами продажів, і ніхто більше не буде претендувати на це місце на нашому ресурсі. Все що вам потрібно - вміти робити шедеври з квітів, а решту ми беремо на себе.

З приводу співпраці пишіть на пошту privozilka@mail.ru